• برنامه ریزی راهبردی توسعه گردشگری

برنامه ریزی راهبردی توسعه گردشگری 

به انضمام دستنامه برنامه ریزی راهبردی 

نویسندگان: دکتر محمدحسین ایمانی خوشخو، سعید داغستانی  *  

448 صفحه، قطع وزیری  *  

چاپ اول   *  

شابک: 978-600-8731-53-3

مباحث توسعه و پیشرفت، پیچیدگی و درهم تنیدگی مختص به خود را دارد و تدوین آن در صنعت بزرگ گردشگری این موضوع را با چالشهای بیشتری روبروی می نماید. جهان پیش روی ما آزمونهای متعددی برای پیشرفت را از سر گذرانده  و در مسیر توسعه تجربیات گرانبها و پر هزینه ای را تجربه نموده است. سرعت زیاد، کندی، عدم توفیق در اهداف تعیین شده و اثرات ناخواسته، بارها مسیر توسعه گردشگری را تغییر داده و منجر به اصلاحات و فراز و فرودهای بسیاری شده است. 

در نوشتار پیش رو تمامی مسیرهایی که کشورهای پیشتاز در امر توسعه گردشگری طی نموده اند را تحت عنوان "موج برنامه ریزی" مورد واکاوی و بررسی قرارداده ایم. برنامه ریزی در گردشگری سه موج بزرگ را تجربه نموده است و اکنون با انقلاب فن آوری اطلاعات و ارتباطات آرام آرام پا به عرصه موج چهارم نهاده اند. 

این کتاب ضمن بررسی موجهای ذکر شده به بررسی و تدوین مفاهیم یکی از پرطرفدارترین روشهای برنامه ریزی برای توسعه که به برنامه ریزی استراتژیک معروف است، می پردازد. 

امید که تدوین و انتقال مفاهیم حوزه توسعه و برنامه ریزی، زمینه های ورود کشورمان به موجهای جدیدتر و اثربخش تر را فراهم نماید. باشد که این اثر مورد استفاده محققین، دانش‌پژوهان و دست اندر کاران این صنعت قرار گیرد. 

سرفصل های کتاب عبارتند از: 

کتاب اول: برنامه ریزی توسعه گردشگری 

فصل 1. مفاهیم و ابعاد

فصل 2. نظریه ها

کتاب دوم: برنامه ریزی راهبردی گردشگری

فصل1: مقدمه ای بر برنامه ریزی راهبردی

فصل 2: سطوح برنامه ریزی راهبردی

فصل 3: نمونه های موردی

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برنامه ریزی راهبردی توسعه گردشگری

  • مدل کالا: برنامه ریزی راهبردی توسعه گردشگری
  • موجودی: در انبار
  • 48,500 تومان
  • 43,650 تومان